| Spiderul a întrebat:

Salutare TPU sunt un băiat de 21 de ani și stau în Brașov de o lună, și întrebarea ar fi unde aș putea cunoaște o fată? Întreb lucrul acesta pentru că unde lucrez eu toate fetele tinere sunt măritate, și de aceea întreb lucrul ăsta, vreau seriozitate, nu vreau să aud în cluburi, că nu sunt tipul ăla de bărbat nesimțit, sunt doar un băiat cumsecade și cu bun simț care dorește să cunoască o fată, atâta tot.

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

Cafenele. Sau astepti domnisoarele betivane sa iasa din ele si le conduci acasa.