| lavinia_9736 a întrebat:

Salut, tocmai am fost la spital si mi'au depistat un chist pe ovarul drept.Nu este destul de grav are 30mm, nu necesita operatii, etc, problema este ca parintii mei au decis sa ma duca la ginecolog pentru mai multe detalii referitoare la chist, pentru un control mai amanuntit.Stiu ca chistu poate aparea si la fetele care sunt virgine

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Asa si? Ti-a disparut juma de intrebare. thinking

| Papusik a răspuns:

Nu prea am inteles care era intrebarea.

| AnnaMaria a răspuns:

Aaa,da?

| CarinaVonPhetamine a răspuns:

BUna.Si eu am aceeashi problema.Nu te speria.Ginecologul nu o sa faca ceea ce face cu fetele dezvirginate.Doar o sa.ti faca o ecografie sa vada cum e. Daca parintii tai nu inteleg, ar fi bine sa le explici ca iti este frica sau rusine. El poate face doar "dopler" este o ecografie care se vede mai binehappy.

| bebin a răspuns:

Asa si? ce vrei de la noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google imagini, chist. happy