| mylifesuks a întrebat:

Salut.Tot spun despre baiatul care a avut sentimente fata de mine,si l'am respins si cind eu deja aveam fata de el,mi-a respins el,vorbim de un timp,si vad ca totusi mai are ceva fata de mine,prietenele imi spun ca l'am pierdut,dar nu vreau sa cred in asta,noi vorbim uneori,dar nu stiu ce sa fac, miine e ziua lui de nastere, si nu stiu ce sa fac.sa'l felicit sau nu, ma gindesc ca ar trebui s-o fac dar nu stiu cum sa'i spun astfel incit sa nu par obsedata dupa el.

3 răspunsuri:
| GoodLuck10 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el si mai ales daca maine e ziua lui de nastere ar trebui sa-i trimiti un mesaj sau ceva happy.

| malinadaiana a răspuns:

Da, ar trebui sa il feliciti, pentru ca asta ii v-a dovedi lui ca iti pasa de el, poti sa il suni si sa ii spui simplu de ex: ''Hei, L a multi ani! sa fii fericit si iubit si sa ai parte de tot ce iti doresti.'' sau ceva de genul. mnah, sper ca te-am ajutat, funda? puppy dog eyes :*

| mylifesuks explică (pentru malinadaiana):

Nu e cazul acela cind pur si simplu mot sa'l sun si sa'i spun tot, cred ca o sa'i scriu un mesaj, obisnuit cu felicitare.cred ca asa va fi mai bine)