| Twain a întrebat:

2 fete s-au indragostit de mine..cu una dintre ele am inceput sa vorbesc ca prieteni si in timp a inceput sa simta ceva pentru mine.iar cealalalta, mie imi placea de ea de mai demult..si am intrebat-o daca vrea sa aiba o relatie cu mine..si a zis ca nu..si acum imi spune ca ma iubeste si din astea... : /
Pe care sa o aleg?
Mai bine pe nici una?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pe a doua.

| sofisis a răspuns:

Momentan pe niciuna. Orice alegere vei face, vei ramane cu intrebarea "si daca o alegeam pe cealalta?". Mai asteapta si vezi cu care se cladeste ceva mai intens.

| Extor a răspuns:

Pe cea care stii ca o iubesti si tu, si crezi ca este o fata de treaba si nu o sa-ti dea papucii dupa vreo luna.