| Bogdanha72fjs a întrebat:

Acum 2-3 zile am facut prostii cu prietena mea, nu am introdus nimic in vaginul ei, ea fiind virgina.
Dar, mi-am frecat penisul de vaginul ei, penisul meu avand preejacularea, doar 10 sec a durat frecarea aceea, poate ramane gravida? Repet, nu am introdus nimic in vaginul ei.
Si apoi eu am ejaculat in boxeri, iar dupa 8-10 min, s-a pus pe mine si s-a frecat de boxeri, neavand chilotii pe ea, acum nu sunt sigur daca s-a frecat de zona in care eram ud sau nu.

POATE RAMANE GRAVIDA?
Din cauza unuia din cele 2 lucruri?

DAU FUNDA, mersi mult

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi PRIMA si cea mai IMPORTANTA informatie; daca in acel moment fata ERA sau NU ERA in una din cele 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual. Sarcina se poate forma NUMAI/DOAR in acele 4-5 zile si de asemenea si in acele zile fertile, NUMAI/DOAR daca a ajuns sperma in vagin. In restul zilelor NU se poate forma sarcina chiar si daca sperma este ejaculata in vagin. In cazul in care fata are ciclul menstrual NEREGULAT si din acest motiv nu reuseste/nu poate sa-si determine/stabileasca perioada fertila a ciclului menstrual, in acel caz jocul practicat de voi se considera a fi IRESPONSABIL. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai băgat mufalaughing

| Andreeush a răspuns:

Nu are cum să rămână însărcinată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai auzit tu de cazuri în care sa fie fete gravide virgine?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, eu am auzit.

| sofisis a răspuns (pentru sadrian46):

Da si eu. Prietena mea cea mai buna s-a nascut din mama virgina. A ramas ma-sa gravida fara contact sexual complet si pam, pam. Gravida si virgina.

| sadrian46 a răspuns (pentru sofisis):

Iată un exemplu.
Dacă ar fi să nu supăr prea tare pe teii de pe TPU, altul ar fi Fecioara Maria.

| andiceasu95 a răspuns:

Iti raman chiloti insarcinati

| AmeliaD a răspuns:

Linisteste-te nu poate ramane gravida.Sunt situatii dar nu este situatia ta. Sper ca te-am ajutat