| cocacola007 a întrebat:

Acum cateva zile am vazut o fata frumoasa ce mi-a ramas in cap. Am mai vazut-o si in zilele trecute dar nu am avut "curajul" sa intru in vorba. I-am dat cerere de prietenie pe facebook si mi-a dat accept. As vrea sa ma bag in seama cu ea dar nu stiu ce sa ii spun. Apropo, e cu un an mai mare decat mine, credeti ca am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Iulia8659 a răspuns:

Normal ca ai sanse. Pentru inceput da-i like-uri la poze, la postari si asa mai departe ca sa te observe. Dupaa ceva vreme poti sa ii dai si un comentariu cu frumoasa si as ao sa poti vedea reactia ei cand iti raspunde. Si daca totul decurge bine, ii poti scrie pe chat. Si de acolo totul va decurge de la sine. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Ezeru a răspuns:

Ai sanse. Incearca sa porti o dicutie normala legandu-te de lucrurile postate de ea pe facebook.