| cocacola007 a întrebat:

Salut TPU. Acum cateva zile am vazut o fata frumoasa ce mi-a ramas in cap. Am mai vazut-o si in zilele trecute dar nu am avut "curajul" sa intru in vorba. I-am dat cerere de prietenie pe facebook si mi-a dat accept. As vrea sa ma bag in seama cu ea dar nu stiu ce sa ii spun. Apropo, e cu un an mai mare decat mine, credeti ca am vreo sansa?

2 răspunsuri:
| corhaz a răspuns:

Incearca.daca nu te bagi in seama ea oricum nu te va baga. daca nu incerci e caz pierdut.nu te omoara daca o saluti si o intrebi ca ce face

| cocacola007 explică (pentru corhaz):

Pai, ma bag asa in seama si o intreb ce face fara sa ne cunoastem? laughing