| daniela_9032 a întrebat:

Acum doua saptamani m-am despartit de prietenul meu din cauza unei minciuni de-a mele. de cand suntem impreuna am facut mai multe greseli si m-a iertat mereu. Acum insa i-am mai cerut o sansa, insa el a zis nu. I-am zis ca as vrea sa-i demonstrez ca nu mai sunt asa si ca nu-l voi mai minti niciodata, dar sa vorbim caci altfel nu-i pot demonstra. El a zis sa-ncerc sa-i demonstrez, insa fara sa vorbim. Chiar nu vreau sa renunt si incerc sa gasesc ceva.insa nu prea stiu cum as putea. Are cineva vreo idee va rog?

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Mare proasta esti. Bine iti face, in locu lui te si bateam.

| enverhoxha a răspuns:

Depinde de minciună. Dacă în treaba asta mai e amestecat şi alt băiat, adio.

| Teooooooo a răspuns:

In primul rand, nu prea cred ca meriti alte sanse. ( Stii cum e, toti meritam o a doua sansa, dar tu ai avut cam multicele.) In al doilea rand, daca chiar il iubeai, nu-l minteai si-l respectai. In al treilea rand, isi da si el seama ca un om nu se schimba asa de repede.winking Tot ce poti sa faci este chiar sa-ti schibi comportamentul. Fii mai ok cu lumea in general si fii mai serioasa sa vada ceva nou in tine. ( Apuca-te de ceva ce nu faceai inainte ~un sport, un nou hobby, ceva~.) Daca te place si daca tu nu mai gresesti, poate veti mai fi impreuna. happy