| CesăfacAnonim a întrebat:

Salut TPU, acum un an eu am fost cu o fată iar acum când mă vede pe strada se uită la mine prieteni ei cu care m-am certat mă salută (în mișto), noului iubit i-a spus ceva de mine pentru că ma văzut la sală și mă întrebat dacă o mai plac, acum eu vă întreb de ce face mișto?
Credeți că mă mai place sau doar vede o forma de amuzament?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu te mai place si e o forma de amuzament foarte proasta si e o bataie de joc la adresa ta.
Ea are relatie, nici nu ar trebui sa o mai intereseze de tine.Prin faptul ca i-a spus iubitului ei ca te duci la sala denota ca e o fata de proasta calitate care o intereseaza ce face capra vecinului.Si bine ai facut ca nu mai ai o relatie cu ea ca te tragea si pe tine in jos.
Ea face misto de tine pentru ca are o placere bolnava sa vada cum reactionezi si sa te faca sa te simti prost.
Bine ar fi sa nu te mai încurci deloc cu ea.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate, poate fi doar mistocareala de prost gust. Cel mai ok e sa ignori aceste persoane.

| exoticbutters a răspuns:

E o forma foarte mizerabila de amuzament