| Andreiu69 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un sfat / propunere la urmatoarea: Eram la sala si o fata se uita la mine insistent.Nu i-am dat importanta crezand ca am ceva pe mine si la aia se uit. A doua zi la fel tot la mine se uita.A treia zi fata a venit langa aparatul la care faceam eu, si s-a apucat si ea sa faca.Deodata am intors privirea catre ea si fata imediat a,, aruncat,,privirea in jos si a inceput sa-si muste buzele. Dupa doua ora am inceput sa simt ceva pentru ea.( nu o cunosc, nu am vorbit cu ea niciodat, dar stiu ca sta vizavi de cartierul meu dar nu am vazut-o pe afara ).Cum fac sa ii arat ceea ce simt eu pentru ea? Adica ma pot duce in timpul sălii langa ea si sa ii zic:,, Fata iesim maine la un suc?,, si daca vrea vorbim acolo.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata ce buna idee ai avut! Bafta!

| Xtadelo a răspuns:

D-asta am eu o retinere pentru sala...

| NameHarris a răspuns:

laughing) Esti nebun frate laughing) pai primadata faceti cunostinta si dupa aia o invitilaughing

| shadow222 a răspuns:

Amice fii increzator tipa te place si da invit-o la un suc ceva