| want2help a întrebat:

am 12 ani si l-am intrebat pe un baiat daca vrea sa fim impreuna el sa zis ca sigur! eu am mai vorbit cu prieteni mai mari si nu am o rusine... si cred ca sunt destul de pregatita pentru o relatie... dar prietenu meu nu cred ca e. dupa 3 saptamana de la relatie nu neam imbratisat, pentru ca a zis cai prea repede, dar i-a placut atunci cand am facut-o, apoi l-am pupat pe obraz, dar a zambit si m-a luat in brate! dar totusi nu vrea sa ne "imbratisam" in public, desi mai facem si asta! sunt eu cam tanara si prea inaintata cu relatile sau are el o rusinne sau o fi o prima relatie(cam cum e la mine) astept raspunsuri va rog, asta se poate sa ne salveze "relatia"!

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

Poate nu e pregatit. Spune-i clar ca imbratisatul in public nu dauneaza. Adica santeti voi tineri da stiu eu fete de 12 ani care sau mozolit deja cu baieti de varsta lor fara nici o problema. Vorbestei deschis si spune-i ca nu mai are rost sa continuati daca nici macar sa te imbratiseze nu vrea. Si faza cu publicul ori ii e rusine cu tine ori prefera locuri mai intime...ia-l peste picior si intreabak ca vrea sa te duca la el acasa si asa pentru ca sunteti prea mici. Si apropo un mic sarut pe buze nu strica. Propune-i si asta. Pentru ca daca nu iti satisface placerile lasa-l ca nu merita si concentreazate pe baieti mai mari. Ei stiu cum sa procedeze si sa iti satisfaca placerile. Poate nu stie saruta laughing invatal. Oricum vorbiti deschis.winking Propria experienta big grin

18 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Invata prima data lb ronama:-'',... mai du`te si pe la scoala aia amarata si lasa relatiile; nu vezi ca nu sti sa scrii? esti proasta rau(adevarul doare) rolling on the floor deci pe bine; nici flo**i la Ghiza n`ai si tu cautzi relatii auzi laughing. doamnee. mare ti`e gradina si multi. nu mai zic ca te jignesc prea rau si nu vreau :-|

| unknow a răspuns:

Frate, de cate ori sa repet ca mi s`a stricat tastatura:-|; pai mah inteligentilor(ma refer strict la cine se simte) ceva *** credeti voi ca a reprezentat judetul la olimpiada d romana?happy fraierilor. n`aveti voi notele male nici daca faci med si la desenrolling on the floor *** de fraieri, nu mai b daca nu shty despre ce e vb >:p

| unknow a răspuns:

Da ce?! RamOoNa te simti injosita? sau ce? b-)

| unknow a răspuns:

E na; NU?! atunci nu mai comentai atat ca'''' oh go on rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Ii rusine si lui ce vrei...

| Summer a răspuns:

Inseamna sa se imbratiseze. Adica sa o tina in brate laughing

| Muppet a răspuns:

@nuAmNume Bine ca ești tu mai deșteaptă ca ea. Poate ești tu mai mare, dar nu ești nici mai deșteaptă nici nu scrii mai corect decât eawinking. Deci nu-ți mai da atâtea aere de deșteaptă ca nu ești laughinglaughing
Referitor la întrebare ia-l usor ca poate e timid. E normal sa fie la 12 ani :*

| Muppet a răspuns:

@nuAmNume Hai ca deja mai impresionat laughinglaughing Dacă ți s-a stricat tastatura așa ca idee credeti e credeți; d probabil e de; n`aveti e nu aveți; med e medie; b probabil vorbi thinking; iar shty nu cred ca e romana.sau poate vine de la a ști. Și stai calma ca după cum te comporți numai deșteaptă pământului nu ești laughing So calm downwinking

P.s.Nu îmi mai enumăr și eu premiile la concursuri de genu ca poate o sa fii prea eclipsata și în plus nu îmi place sa ma laud dar așa ca idee.

| Muppet a răspuns:

Chiar deloc oh go on

| Ionela78 a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebi daca ii e rusine cu tine in public. aveti deja o luna si deja e prea devreme? poate a vru sa fie intr-o relatie de dragul de a fi! daca vezi ca v-a continua asa ii vei spune ca asa nu mai merge.sau poate e putin mai timid.incearca sa mai faci tu un prim pas, incearca sa il saruti pe buze si vei vedea ce reactie are. funda?big grin

| Sky_6013 a răspuns:

Pai...nu ai timp sa iti faci prieten cand o sa fii si tu pe la 15 anibatting eyelashes. Normal ca baiatul e aiurit, nu ca eu sunt mai mare, dar unt putin mai realista. Bucura-te de copilarie ca pe asta o traiesti odata in viata.Iti spun ca relatile aste prostesti nu fac decat sa te maturizeze devreme.

| ღAnonimღ a răspuns:

Sincer nici eu nu as vrea pana relatia nu ar mai.cunoscuta. Ai o senzatoe naspa cand.se holbeaza lumea la tine si etc.

| Radu_5166 a răspuns:

rolling on the floor)doamne...mai lasa relatiilewinkingca esti prea micalaughing))du-te la scoalawinking!

| WolfGirl a răspuns:

Nu-mi amintesc ca la prima mea relatie dupa ce a trecut o luna nici macar sa nu ma imbratiseze. La mine dupa o luna din prima mea relatie nu exista moment in care sa nu ma simt iubita, adica cui ii e rusine sa-si imparta dragostea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 12 ani lasa relatiile.ca sperii baiatul cu imbratisarile tale si daca pupi p obraz pe cineva si imbratisari si alea alea aia nu i relatie...am 14 ani si am avut doar doi pr tu le intreci pe toate ai vreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are el?>

| want2help explică:

1. timp am... merci oricum de raspunsuri...
2. am numai 10 pe linie deci nu imi ia cam mul timp
3. din tot ce am citit pe aici... las asa-zisa relatie sa decurga asa cum va fi. iar eu incerc sa mai cresc.
4. Va multumesc!