| BitKode a întrebat:

.imi place de o fata si vreau sa fiu cu ea.I-am cerut mai demult numarul de telefon, si mi-la dat.Aseara i-am dat un mesaj sa vad ce face si am zis sa imi fac curaj si sa ii spun ca imi place de ea.I-am spus " trebuie sa iti spun ceva, dar cred ca stii- ea a zis ca nu stie si eu i-am spus imi place de tine si as vrea sa avem o relatie. Ea a zis aaaawwww ce dragut iar apoi i-am zis ca nu mai pot sa vorbesc.(ma intimidasem)..Azi la scoala cat am stat nu prea am vorbit, dar cand am plecat am intrebat-o daca vine maine la scoala si a zis ca nu stie, dar m-a luat de mana si m-a pupat pe obraz iar apoi a zambit si a zis ca e cadoul ei pentru mine de Craciun..Credeti ca pot sa fiu cu eu.O prietena de-a ei mi-a spus sa ma potolesc ca nu va sta niciodata cu mine.Dar nu stiu ce sa mai cred, ce sa fac pentru ea sa mai ies in evidenta.

Răspuns Câştigător
| Bi_Bianca_1995 a răspuns:

Din ce ai spus, reiese ca ea te place! Ar trebui sa continui sa mai vorbesti cu ea. Mai mult ca sigur fata care ti-a zis sa stai potolit a facut-o fiindca ii e teama sa nu sufere prietena sa. Parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti mai multe cu ea si pana la urma vei vedea ca ea te place...

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Fai ma si tu un cadau de craciun si nu te mai lua dupa prietena care e invidioasa

(curajosulewinking )

| rarepearls a răspuns:

Eu zic sa lasi timiditatea de o parte, si sa incerci...dar sa nu o dai in nesimtire daca insisti prea tare. Comporta-te ca un DOMN, si va fi ok... si apropo ii poti lua un micut dar de Craciun :* bafta. FUNDITAAA? puppy dog eyes