| lovedidy a întrebat:

Hei TPU happy! Vreau sa va intreb ceva big grin? Imi place de un baiat love struck Eu sunt a 8 a. si el tot la fell big grin Mie mi-a placut de ell dintra 7 si el nustia. apoii i-am zis ca imi place de ell. Ne-am purtat ca un cuplu intr-un fel. ne-am luat in brate ne pupam pe obraz am iesit la un film. am mers la ell acasa tot timpu ieseam afara noi doi. Apoi l-am intrebat daca vrea sa fim impreuna el tot a amanat... tot zicea ca se gandeste sad Si a venit vara el a plecta n-am vorbit toata vacanta apoi ne-am vazut la scoala. neam oprit fata in fata si neam zambit. apoi am plecat eu nu l-am bagat in seama. El a crezut ca l-am uitat si ca nu mai tin la ell. Intro zi a venit la mine si ma luatin brate si m-a pupat pe gura... Si de atuncii nu am putut sa mi-l mai scot din mintee big grin Am fost impreuna o luna si ne-am despartit El a vrut sa ne impacam eu atuncii eram cu cineva. El a aflat cu cine eram si m-am despartit de prietenu meu. El acum tot se da la mine si noi vorbim. si eu vreau sa ma impac cu ell si el nu mai vrea. dar tot imiz ice daca ie sa ies cu un baiat afara imi zice sa nu il insel si chestii din asteawinking Ce sa fac? Sa vorbesc cu el? Fundaa :* pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| danielarimnea a răspuns:

Bn...laughing e foarte foarte incurcata povestea chiar nu pot sa comentezlaughing desi iti dau un sfat : daca se da la tine inseamna ca te place si inca mai tine si nu trebuie sati impuna tie tot felul de reguli poate doar iti spune asa ca indemn si totusi daca te place cu adevarat nu o sa renunte usor la tine si o sa te placa asa cum esti...tu incearca sa iti exprimi sentimentele cat mai subtil happy Bafta!

2 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu mai inteleg nimic, dar tipul cred ca a vazut ce corect gramatical scrii si s-a speriat.

| Alexandra0797 a răspuns:

Daca inca iti place de el arata-i asta cat mai repede iar daca nu... incearca sa fiti prieteni