| BitKode a întrebat:

.imi place de o fata si vreau sa fiu cu ea.I-am cerut mai demult numarul de telefon, si mi-la dat.Aseara i-am dat un mesaj sa vad ce face si am zis sa imi fac curaj si sa ii spun ca imi place de ea.I-am spus " trebuie sa iti spun ceva, dar cred ca stii- ea a zis ca nu stie si eu i-am spus imi place de tine si as vrea sa avem o relatie. Ea a zis aaaawwww ce dragut iar apoi i-am zis ca trebuie sa ies.(ma intimidasem)..Azi la scoala cat am stat nu prea am vorbit, dar cand am plecat am intrebat-o daca vine maine la scoala si a zis ca nu stie, dar m-a luat de mana si m-a pupat pe obraz iar apoi a zambit si a zis ca e cadoul ei pentru mine de Craciun..Credeti ca pot sa fiu cu eu.O prietena de-a ei mi-a spus sa ma potolesc ca nu va sta niciodata cu mine.Dar nu stiu ce sa mai cred, ce sa fac pentru ea sa mai ies in evidenta.

Răspuns Câştigător
| Silvya18 a răspuns:

Daca tea sarutat deja e un semn, totusi simte si ea ceva.Incearca sa mai vorbesti cu ea, de la inceput poti vorbi in general iar cind vezi ca va intelegi bine vorbesti si despre sentimentele tale.Succes,sper sa fiti impreuna:*

2 răspunsuri:
| Satyr666 a răspuns:

Daca te-o luat de mana ii ceva, dar faptul ca te-o sarutat pe obraz pare a fi friendzone. aici ai norocul sa depasesti punctul de friendzone ca vrea ea ca nu vrea ea nu trebuie sa fii niciodata in cercul ala. Fa asa, cand o mai vezi zici ca-i dai sarutul inapoi si dupa intreab-o daca vrea sa iesiti prin parc sau s-o conduci acasa dupa ore si fa tot asa apoi intreab-o daca vrea sa INCERCATI o relatie, daca mere bine, iar daca nu. nu. poate te-am ajutat

| Rosca_Rebe_1999 a răspuns:

Ori cear zice alti nu e pre important e mai important ce crezi tu