| SurduL a întrebat:

am 13 ani aproape 14 am 1.80 si 74 kg si vreau sa slabesc...am putina burtabig grin ce ar trebui sa fac adica ce antrenament si de ce cei care fac forta beau galbenu stiu de ora/?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| wolfer18 a răspuns:

Adrian Mutu are 1. 80 de cm si 74 de kg; de altfel, toti atletii de inaltimea lui au greutatea asta. Dar sa inteleg ca tu in loc de partratele, ai o sfera.
Cuvintele cheie sunt sport si miscare.

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Tu nu ai probleme cu greutatea, ci cu masa musculara.
Incearca un antrenament clasic.
Adica 2 serii / zi:
-abdomene - in jur de 50 de repetari
-genoflexiuni - minim 20
-eventual flotari - minim 20

| ingerash_8177 a răspuns:

Ce sa bea? ce galben? thinking
nu prea se intelege nimic in afara ca ai butik!

| krysa_4974 a răspuns:

Mda.nam inteles prea multe. dar orkm niste sport n-ar strika... abdomene de exemplu ar fi bune.