| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani.maine vreau sa invit o fata in oras.am auzit ca ea ofera oricui o sansa(adica o intalnire), dar ei ii plac baietii romanticistraight face.
cum as putea sa fiu foarte romantic? va rog dati-mi exemple nu site-uri.rog seriozitate si sa nu spuneti ca sunt prea micat wits' end.
cele mai bune sfaturi primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Romantismul vine din corason si nu din altceva. Daca nu esti romantic, nu poti fi de dragul uneiu fete, pentru ca-si va da seama iar atunci se poate intampla asa:Te observa, iti vede gesturile, iti afla intentiile si la urma trage o concluzie.Si se gandeste..De multe ori fetele apreciaza efortul si avantajul nostru este ca la ele conteaza gestu nu lucrul in sinebig grinbig grinbig grin.Iar a doua chestie poate fi, ca-ti va spune ca te-ai prefacut si ca nu esti asa cum vroia ea si ca bla bla bla. Daca esti inventiv si amuzant ai putea sa fii romantic pe moment.Tot secretul sta in a sti cam ce-i place si ce vrea de la un barbat.Dar sa stii ca pe termen lung asta numai merge.SucceS.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gedderth23 a răspuns:

EfecTxCu77e,dar ii o mica problema cu ce imi spui tu.ea ii din alt oras si face naveta pana la scoala unde suntem si sigur nu o conduc vreo 15 kilometri.

| EfecTxCu77e a răspuns:

I-ai un trandafir rosu mare si apoi cand ajungeti in oras nu fii pervers adica sa nu o prinz de c*r sa o ti de mana frumos apoi cand sunteti la masa[daca veti fii] sa ii tragi sa se aseze apoi il pui la loc... dupa cand veti manca sa vorbesti despre lucruri comune intre voi doi...adica sa nu vorbesti de ''Gheorghe s-a cuplat cu Georgiana si ea i-a dat papucii" si ea sa nu stie despre ce vorbesti.
Vorbesti si tu despre ea si despre lucruri comune care le aveti.
Dupa ce plecati o conduci frumos pana in fata portii si apoi daca vrea o SARUTI kiss si daca se rusineaza blushing inseamna ca te place un pic dar e mai bine daca sa mult sa va sarutati dar daca evita sa te pupe...ori crede ca e prea devreme ori nu te place
Funda? :X