| alexx2012yo a întrebat:

am 14 ani si sunt indragostit de o fata(logic)laughing)) OK imi place de ea din clasa a 6-a. Ia este o fata mai rebela,nu emo ci doar se imbraca gen rock,dar este o fata foarte de treaba. De atunci si pana acum am tot incercat sa ii adopt stilul sa ma port frumos cu ea, sa-i fac complimente, i-am dat si un trandafir si o ciocolata si i-am spus ca o iubesc. Acum in ultimul timp s-a atasat foarte tare de mine.Tot timpul sta langa mine radem si glumim in ore,(P.S-stam in aceeasi banca). Cand iesim de la scoala tot timpul se agata de umarul meu si ma imbratiseaza si ma pupa cand ne despartim. Oare ma place sau sunt doar un prieten foarte bun de al ei? Si ce ar trebui sa fac casa ma placa mai mult, adica sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric te place! Ma mir cum de nu-ti dai si tu seama; Fata chiar te place, dar ar trebui sa ii arati si tu ca o placi, la fel de mult cum o face ea; Caci la un moment dat, va crede ca nu o placi, si toate aceste lucruri vor inceta; Pur si simplu, cand te imbratiseaza, strange-o mai tare, cand te saruta pe obraz, sarut-o si tu; Etc. Si ca sa te placa mai mult? Din cate ai descris mai sus, nu poate sa te placa mai mult, fiindca ar deveni obsedata de tine. (laughing ). Doar vorbeste si tu cu ea, spune-i ce simti pentru ea, ea iti va spune la fel si gata, sunteti impreuna. Simple like that. happy

| alexx2012yo explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place fata si inca mult...

| Awesom a răspuns:

Pai prietene daca vezi semnele astea actioneaza, dar nu ai de ce sa ii preiei stilul tu stai in stilul tau.Si fa pasul cel mare catre ea daca te accepta o sa fii fericit.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta te place. Asa ca urmeaza sfaturile lui Ancient si dai si o funda.