| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si mi-am gasit o prietena, e prima prietena si deja stau de ea de 2luni(stiu ca e tarziu da e mai bine ca niciodatalaughing ).
Cand ma sarut cu ea imi curge un lichid transparent si lipicios.Am citit pe net si am aflat ca e ejacularea prematura si e deoarece ma excit..insa eu nu simt ca sunt excitat, pur si simplu imi iese si deranjeaza tare.
Pot sa scap cumva? ar trebui sa imi fac griji? sunt un "baiat slab"?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Acel lichid de care spui tu, nu este ejaculare prematura(precoce) ci este lichidul prespermatic(preejaculator) care apare la orice baiat care se excita si nu ajunge la sex.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Esti excitat la maxim.Sa vezi cand esti chiar excitat, de ex : ea goala peste tine, tu ii pui mana in toate zonele intime in timp ce ea se freaca de tine. Atunci sa te vad, tinere

| Madesz a răspuns:

Unii ar înțelege ca îți curge din gură lichidul ală în timp ce te săruți laughing

| Akira88 a răspuns:

laughing Nu vreau sa fiu rea dar nu ai precizat exact de unde iti curge lichidul (bine macar ca se subintelege). Nu e o "boala" stai linistit si cu asta vreau sa zic ca nu poti scapa de ea. Hormonii tai sunt raspunzatori pentru asta si e normal. E un lucru firesc adolescentilor! Presupun ca esti "la inceput", va trebui sa mai treaca niste timp (pana te obisnuiesti cu noutatea si scapi de tensiunea creata de ea). NU te descuraja. Cat despre faza cu "baiat slab", sa te doara in f**d de parerea celorlati, tu trebuie sa te simti bine in pielea ta. Eu nu cred intr-o asemenea clasificare, nici tu n-ar trebui sa o faci. Mult succes!