| Iglessia a întrebat:

am 15 ani si vreau sa o fac prima data cu o fata mai mare cu 3 ani ca mine. Ce spuneți? Voi cu cine ați facut-o prima dată?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ăăăă... recunosc: prima dată am făcut-o de unul singur. Mult mai târziu am descoperit că se poate și în doi.

| Necunoscut112 a răspuns:

Chiar nu ne pasă cu cine o faci tu prima dată, sau oricine altcineva. Este strict alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo ție

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor, nu mai raspundeti daca nu va pasa, pastrati-va opinia strict pentru voi, acum sa revin la intrebarea ta, daca va folositi prezervativ este ok, nu vad nimic iesit din comun la asta, daca va iubiti de ce nu? eu n-am facut-o ca am tot varsta ta si e alta poveste laughing... ai ocazia, fa-o, mult succes

| 1andrei1234 a răspuns:

Cu o fata. normal