| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si am o mare problema am fost cu o fata din clasa cu mine care ma place de 4 ani am fost acum de curand cu ea 1 luna de zile. Ea i-a zis mamei sale ca e cu mine si mama ei a zis ca nu o lasa sa aiba prieten pana terminam cu examenele de sfarsit de an.Problema e ca eu o iubesc foarte mult si amandoi mergem la acelasi liceu in aceeasi clasa.Acum am intrebat-o daca o sa mai fim impreuna dupa examene si a zis ca nu stie.Imi vine sa plangcrying am cazut intr-o depresie caci eu vreau sa fim in continuare impreuna si la liceu dar ea a zis ca nu stie ce pot sa fac? Peste 3 saptamani avem examenele de sfarsit de clasa a 8-a.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Concentreaza-te pe examene si las-o, deocamdata in pace. Dupa ce trece perioada de examene, intreab-o din nou!
Daca te place de 4 ani si ati fost si o luna impreuna, nu renunta asa usor la tine.Acum e si ea stresata, o streseaza si acasa cu examenele.Lasa-i spatiu si da si tu atentia cuvenita examenelor astora.
Si, totul va fi bine, vei vedea!
Bafta maxima!

| pinkelephant a răspuns:

Sa-ti vezi de examene, ca daca nu intri la liceu slabe sanse sa-i dea maica-sa voie sa umble cu tine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Las'o sa se gandeasca.
Nu ii mai da atentie ca sa se gandeasca si mai mult la tine.
Concentreaza'te pe examene si dupa poti sa te gandesti si la iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stay linistit!
invata pentru examen
sigur daca veti fi in aceiasi clasa veti fi impreunalove struck
iti garanteztongue