| Alex197624 a întrebat:

am 16 ani si 15 marimea penisului, e bine sau rau? Nu stiu, ma bate gandul asta.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Doamna Gretta e absolut refractara la tot ce nu ii convine, o sa ajunga str-strabunica si tot asa o sa raspunda! Ea le stie pe toate, si nu tine cont de nimeni si nimic, oricat ii s-ar atrage atentia ca e pe langa subiect, ca acum!
Auzi, femeie de 50 de ani trimite omul sa se opereze peste cativa ani, de parca ea a "incercat" toata gama dimensionala si e "experta" in ceea ce iti poate oferi fiecare dimensiune! Vai ei! Oare daca sotul ar stii ce bazaconii scrie ea aici, ce ar spune?! Daca nu e sub papuc si om simplu!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fi rau, ca-i doar penisul tau!
Cam micut ce-i drept, dar nah, asta este acum. Mai tarziu, dupa 20 de nai poti sa-ti faci operatie de marire de penis daca vrei, pana atunci, nu se prea poate, folosesti si tu ce ai!

| radubz a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamne, Gretta, tu esti chiar penibila si dai raspunsuri doar ca sa nu adormi. Stai linistit Alex, nu e problema ca o ai tu de 15, e problema ca o are Gretta de 30 tongue

| Violleta2022 a răspuns (pentru radubz):

Ideal este sa raspunzi celui care intreba, nu sa comentezi intrebarile altora.

| PsihoSex a răspuns (pentru radubz):

Da, tinere, e foarte ok, totul sa ai si mare grija la igiena, maniere si cum ai sa evoluezi!
Fetelor le plac tipii curati, manierati, finuti si culti!

| PsihoSex a răspuns (pentru radubz):

Doamna Gretta e absolut refractara la tot ce nu ii convine, o sa ajunga str-strabunica si tot asa o sa raspunda! Ea le stie pe toate, si nu tine cont de nimeni si nimic, oricat ii s-ar atrage atentia ca e pe langa subiect, ca acum!
Auzi, femeie de 50 de ani trimite omul sa se opereze peste cativa ani, de parca ea a "incercat" toata gama dimensionala si e "experta" in ceea ce iti poate oferi fiecare dimensiune! Vai ei! Oare daca sotul ar stii ce bazaconii scrie ea aici, ce ar spune?! Daca nu e sub papuc si om simplu!

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, DA, DA chiar mai mult decat buna, este exceptionala. Dar ar fi indicat sa inveti si alte tehnici si modalitati de a satisface o femeie in afara de sexul clasic fiindca degeaba este penisul suficient de mare daca femeia nu poate fi satisfacuta doar cu ajutorul acestuia. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte bine ce ti-a dat mama natura.