| VsM a întrebat:

am 17 ani si as dori parerea voastra, azi am fost la un tovaraș si am jucat niste fifa, de odata el s-a dus sa faca dus si am ramas cu sora lui ( are 22 de ani ) aceasta nu are iubit si tot incerca sa ma convinga sa facem sex, fara alta adaugare, am facut sex cu ea, daca ati fi in locul prietenului meu ati fi nervosi pe mine?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da' ce era nevastă-sa?!? În mod normal nu are de ce să aibă ceva cu tine chiar dacă află.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca va fi asa ca e mai bine sa nu ii spui.

| kandaraki a răspuns:

Fantezii, povesti.
nu cred!
te-ai uitat vreun filmulet porno pe internet ))

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Stai linistit, ca a f^*ut-o el inaintea ta.

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Amice, nu vreau sa te îngrijorez... Roagă-te ca aia sa nu fi avut vrei boala cu transmitere sexuala. Totusi, te felicit! Dar sunt sigur ca tipa era o curva mare

| aXy99 a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Exista si posibilitatea sa il fi cunoscut de mai mult timp, sa ii fi placut de el si na...
Desi nu prea cred laughing