| Hulk1298 a întrebat:

Am 17 ani si azi am fost singur acasa si a venit prietena mea la mine. Nu am facut sex, dar ne-am "calarit" destul. Acum dupa 1 ora dupa ce a plecat, au inceput sa ma doara testiculele. Stiti de ce se intampla asta? E normal, avand in vedere ca sunt virgin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti faceai imediat o "lucrare" sanatoasa, te-ai fi eliberat rapid de intreaga tensiune sexuala acumulata in organismul tau. In urma eliminarii unei "sarje" de sperma prin ejaculare s-ar fi rezolvat foarte rapid, usor si elegant "problema" ta. Alta data nu te sfii sa-ti faci cate o "laba"sanatoasa si benefica organismului tau.

3 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Iubita ta este un cal/iapa?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pentru ca te-ai excitat. Se mai intampla cand un baiat se excita si nu ejaculeaza

| RAY a răspuns:

Masculule asta se intampla cand se aduna sperma acolo in acele pungulite si dor, o masturbare ajuta in aceste cazuri si next time pe ea ce naiba esti fata, auzi calarit fara sex