| zdrx123 a întrebat:

Revin cu o continuare a intrebarii precedente, deci dacă nu stiti despre ce este vorba, va sugerez sa verificați intrebarea pusă anterior.
Având in vedere ca a trecut ceva timp de la cele întâmplate, ieri l-am chemat la mine. Acum posibil sa va intrebati de ce il chem asa de rar. Noi avem o relatie la distanta, drumul nu este nici mare, nici costisitor, dar timpul sa se depladeze dintr un oras intr altul este limitat si atunci am ramas la concluzia sa așteptăm să vină vacanta pentru a ne vedea zilnic. (poate atunci voi afla si eu ce se intampla cu "noi").
Ei bine, povestea continuă, imi atinge partile intime, eu sunt excitata bine (mi se pare ceva normal), imi spune sa ma urc pe el, totul bine si frumos. Incep din nou testiculele sa il doară, dar "prietenul" lui tot adormit rămâne. Evident, rămân dezamăgită ca de fiecare dată. Țin sa mentionez ca el nu mai este virgin. Si ceva care m-a surprins putin asa, a fost faptul ca parea si el destul de excitat, își musca buza de jos, inchidea ochii, era destul de agitat, dar nimic. după cateva minute m-a intrebat daca poate să isi frece si el prietenul de prietena mea, daca stiti la ce ma refer, am zis ok, aleluia, poate-poate facem si noi ceva astăzi. Dar...nimic. Pur si simplu l-a frecat de mine, asa adormit cum era si aia a fost tot. Ma simt oarecum jenată, cand l-am întrebat pe Instagram ce se intampla cu el, mi-a zis ca încă nu s-a obișnuit cu mine, apoi a schimbat subiectul, a bagat-o pe aia ca nu a vazut cum trebuie...Va cer parerea voua, pentru ca eu sunt la inceput, nu am experiență, nu stiu despre ce anume este vorba, eu sunt inca in stadiul de cunoastere si cu ocazia acestei aplicatii as vrea sa aflu si eu mai multe. Pana la urmă, oamenii, pe tot parcursul vietii vor învăța cate ceva, nu?
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Depinde foarte mult de locul in care are loc intalnirea.
Si pentru tine si pentru el este necoie de un loc in care sa va simtiti relaxati.
Daca esti undeva unde din moment in moment cineva loate intra peste voi nu e bine.
Comunicarea pe subiectul sex este bine venita. Gen il intrebi si ii raspunzi exact la ce anume iti/va place in momentul cand o faceti.
Nai e nevoie de timo cred pana poate se va simti in largil lui in prezenta ta.
Acumulati experienta impreuna!

| zdrx123 explică (pentru Mopmop):

Va multumesc foarte mult pentru raspuns, nu m-am gandit si la aceste aspecte, dar fiecare in parte ați răspuns foarte corect. În acel moment eram la mine acasă, încă locuiesc cu părinții, nu au absolut nimic împotrivă cu prietenul meu, dar ar fi jenant ca un membru al familiei sa intre peste noi in camera fix in momentul in care noi am intrat în paine sa zic asa. Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate se masturbeaza excesiv si nu mai poate avea erectie cand incearca cu altcineva, care nu-i mana lui.
Bineinteles ca nu ma astept sa recunoasca cat de mult se masturbeaza, dar faptul ca nu are erectie la varsta cand ar trebui sa pocneasca hormonii in el, nu gasesc o alta expliatie logica, fiindca este greu de crezut ca ar fi impotent.

| zdrx123 explică (pentru Violleta2022):

Va mulțumesc frumos pentru răspuns. Din cate am înțeles de la partenerul meu, ar fi excitat cam 24/7... dar nu știu exact de cate ori se masturbeaza.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, chiar așa, vor învăța.