| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala, am avut ocazii dar am evitat si nu inteleg de ce. Ma retine ceva, mai degraba lipsa de experienta. Oare ce parere o sa aiba prima fata cu care am sa-mi incep viata sexuala fata de stangacia mea in pat cu ea?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara trebuie considerata in mod ironic un mic esec.
Vei vedea ca o viata sexuala buna se construieste in timp, si tot ce conteaza este tehnica.
Cat despre fata, nu trebuie sa conteze ce crede.big grin Pune accentul pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai tot timpul de acum sa faci asta. Nu te ingrijora, pentru toti prima oara este data in care se "exerseaza", in care totul e timid si stangaci. Ce auzi tu cu povesti de dragoste in care prima noapte e de vis, plina de dragoste si pasiune sunt balarii. big grin Sau unii chiar cred ca au avut parte de o "prima data" de vis din lipsa actuala de experientatongue.
E normal sa ai retineri. Primei tipe ar fi bine sa ii explici ca te simti putin stangaci pentru ca e prima ta experienta de genul. Indicat ar fi sa incepi cu o fata care a mai avut raporturi sexuale in trecut, asta ca sa prinzi mai repede "meseria", daca intelegi ce vreau sa zictongue.
In rest, multa bafta si ai grija de tine si la protectie(cea mai importanta).

PS: Daca intalnesti vreo tipa care e super-entuziasmata de faptul ca esti virgin si ca vrea sa fie ea prima, las-o si cauta altcevalaughing. Altfel te vei alege cu egoista care se va tine scai de tine.

| Ekcstsy a răspuns:

Spre norocul tau, sunt fete care urmaresc acest lucru, sa fie ele primele cu care isi incepe un baiat viata sexuala. Au un oarecare avantaj. Numai sa nu te orientezi si tu la una extrem de experimentata pentru ca te va face knock out la propriu. Va fi mai greu prima data dar va trece. Oricum e posibil mai mult de 2-3 minute sa nu te tina asa ca... Succes. Si nu mai evita situatia pentru ca vei creste in varsta si nu se prea cade sa fii virgin la 20 de ani. Cum va fi va fi. Incearca si tu numai sa nu uiti sa te protejezi.

| o0ops_2090 a răspuns:

@ tagjack esti un nesimtit bai.

| tAgJaCk a răspuns:

Esi prea prost asta e singurul raspuns posibil thinking