| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani, si sunt genul de baiat care nu cauta o relatie doar pentru asi satisface nevoile personale, si pana acum am avut foarte multe relatii care as fi putut sa fac sex cu persoana respectiva dar simteam eu ca nu pot sa o fac pentru ca stiam ca nu va tine relatia si nu voiam sa imi bat joc de acea persoana. Acum insa am gasit persoana cu care vreau acea relatie buna, de lunga durata, cu tot ce trebuie in ea, dar vreau ca acea partida de sex sa tina cat mai mult si atunci cand ma masturbez termin aproximativ in 1-2 minute. Ce trebuie sa fac sa dureze cat mai mult? Mentionez ca asta ar fi prima data cand as face sex.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu poți face nimic.
Primele dăți o să fie cam nașpa, idiferent că vrei sau nu.
Nu te grăbi, ia-o încet, nu uita de preludiu.

| Beast69 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cand zici cam naspa, la ce te referi?

| Beast69 a răspuns (pentru LoveSleep):

Preludiu=?

| Beast69 a răspuns (pentru LoveSleep):

Dar tot nu mi-ai spus: cand ai zis primele dati o sa fie cam naspa. La ce te-ai referit?

| LoveSleep a răspuns (pentru Beast69):

Prin naspa ma refeream ca o sa fie stangaci, mai ales daca sunteti amandoi virgini.

| Beast69 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ok, mersi

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti la mana celui mic!

| Seba2013 a răspuns:

Trebuie sa o faci usor.
Nu asa ca nebunii, pentru ca vine orgasmul, si se termina.
O iei usor cu mangaieri, pasiune, si toate ingredientele.

Este asa ca mancarea.
Daca o inghiti repede, ii naspa.
Dar daca mesteci, usoar mancarea simti aceea savoare.

Te bucur pentru atitudinea ta, fata de fete, si ca nu ai sarit asa ca disperatul in sex.

| kyliejenner a răspuns:

LoveSleep a zis cam tot ce era de zis

| Quassaar a răspuns:

Preludiu cat mai lung, urmat de 1-2 minute de sex, este ok pentru prima data. Dacă si ea este începătoare n-o sa se supere. Trebuie sa ai grija in primul rand de iubita ta si abia după aceea sa te gândești la tine. Succes la amandoi!

| Beast69 a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi!