| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Am 18 ani si penisul meu in erectie are 13-14 centimetri, dar e destul de gros si as vrea sa stiu cum sa imi aleg prezervativele.

9 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Nu-ti fie teama, esti pe medie. In alegerea unui prezervativ va conta mai mult circumferinta, nu lungimea, pentru ca prezervativele obisnuite sunt suficient de lungi si nu trebuie rulate in intregime.

Cu grosimea tu si iubita veti stii. Stay safe!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Penisul este egal cu dublul varstei la tine normal ar fi 36 cm

| Violleta2022 a răspuns:

Masori grosimea lui cu un centimetru de hartie si apoi cumperi prezervative cu masura respectiva.
O alta solutie este sa cumperi 2-3 masuri si sa le probezi acasa.

https://www.thepoc.ro/......rvativele/

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te duci la Kaufland, nu iti zice nimeni nimic daca probezi inainte sa cumperi.
Cel putin la hanorace.

| Hammurabi a răspuns:

Prezervativele nu costă o avere.
Cumpără mai multe mărimi, probează, vezi care îți vine bine și cu care te simți ok.
Asta e tot.

| Goete a răspuns:

Daca l-ai avea mereu in erectie deja ai fi mort, daxa nu te-ar fi salvat la urgenta - mai termina cu minciunile

| Lukasssz a răspuns:

Sunt de acord cu Verginica.

| Andreas33 a răspuns:

Cumpara M, cele de 52/54 mm.O sa îți vină bine

| balalaika69 a răspuns:

Ciorapul e the best choice