| Cleopatra190 a întrebat:

Bună! As vrea si eu o parere despre prezervativele Durex feel thin, sunt bune, sunt ok? Am vrea sa le încercăm si noi, dar nu stim cat de bune sunt si as dori si o parere de la voi. Am citit numai de bine despre aceste prezervative, insa doresc informatii in plus despre ele. Un minus ar fi ca nu știu exact cat de bune ar fi pentru partenerul meu, deoarece penisul lui este destul de gros.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa le ia după marimea penisului sau, nu le poti cumpăra tu fara sa i stii dimensiunile reale, sa ia mai largi ca daca ia prezervativ fix cand are erectie se sparge prezervativul si va ejacula in tine tot, asa ca sa ia largi ca sa nu il stringa. Ce varsta ai Cleopatra? Acesta este numele tau real? Este frumos nume.

| Cleopatra190 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, ma numesc Cleopatra. Am 20 de ani

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cleopatra190):

Mersi pentru funda, sarut mina.

4 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Hei! Dacă vrei niște prezervative care să se simtă ca și cum n-ar fi, încearcă Skyn Extra lubricated sau Ultra Thin. Sunt cu mult superioare celor de la Durex care se simt ca un plastic. happy Le găsești pe Emag sau în Kaufland.

| ndrxw22 a răspuns:

Senzationale sunt, dar mai bine ii pui punga de la mega pe penis