| anonim_4396 a întrebat:

am 18 si am marimea penisului de 14 si grosimea de 11cm este bine? ce sa fac sa o maresc multumesc frumos

13 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cum sa ai grosimea de 11?

| NuamnumesuntANM a răspuns:

De 11?hee hee pleaca naibi de aicirolling on the floor

| bombonica22 a răspuns:

Cum mha de 11 ce e caltabos?laughing noob!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caprior de 10 rolling on the floor

| Crisstttina a răspuns:

Grosimea de 11?rolling on the floor ai tanc?

| deejayoo a răspuns:

Las-o naiba cu aia 11 cm ai tai ca nu esti cal. daca ma gandesc mai bine nici calu nu o are de 11 cm laughing)))))

| Belly a răspuns:

Auuuuu si ce ne intereseaza pe noi >P :@

| wess89 a răspuns:

Grosimea de 11 adica se refera la circumferintza fraierilor, doamne sunt numai retarzi pe site.ul asta laughing. Domnule Anonim nu-ti mai pierde timpul sa intrebi pe astia de pe TPU ca sunt numai nepriceputi laughing, eu m.am lasat de mult de tpu.ro dar mai intru odata pe an din plictiseala laughing. si referitor la intrebarea ta, conteaza sa fie tare ca piatra, nu conteaza marimeawinking, si eu am 15 cm si 11 in circumferinta, am 24 de ani, stiu ce vorbesc. pana si femeile "galeata" o simt daca o ai tare. cauta pe google despre orgasm clitoridian. daca femeile sunt asa interesate de marime, atunci cum reusesc lesbienele sa aiba orgasm intre ele? smug

| Pacioaca a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor we da penisul tau e dreptunghi sau ce rolling on the floorrolling on the floor=0))

| GeorgicaMoldoveanu a răspuns:

Este destul de naspa. Eu am 16 ani si lungimea e de 24cm si grosimea de 11, 5cm.

| mitza999 a răspuns:

Baiatul are dreptate, se refera la circumferinta, daca el are circumferinta penisului de 11 cm atunci diametrul (pentru aia care nu stiu ce comenteaza) este de 11/3.14=3.5 cm diametrul si nu 11 cum gandesc unii. Diametrul nu este una cu circumferinta.

| DJBOBO33333 a răspuns:

Credeti ce vreti am masurato cu ruleta lungimea e14 si grosimea de 11 daca ma credeti bine daca nu treaba voastra, eu vreau doar niste sfaturi atata n-am nevoie de comentari rautacioasewinking

| BATTLEGROUND a răspuns (pentru DJBOBO33333):

Bai copile daca circunferinta e de 11 atunci e grav pentru ca eu aveam 11 cand eram pe clasa a 5-a laughing))) grosimea nu are cum sa aiba 11... sti ce inseamna grosime si circunferinta? daca aveai grosimea de 11 nu o puteai cuprinde nici cu ambele maini :p