| anonim_4396 a întrebat:

La 15 ani este bine ca mărimea penisului în stare erecta sa fie 11cm?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este tare micut, dar speram sa mai creasca, in anul care ti-a mai ramas.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Este cam micut pentru varsta ta. Dar, el va mai creste pana pe la 18 ani. Deci nu dispera!

| marcelutbaiatdestept a răspuns (pentru Emilian65):

Sper să mai crească. Multumesc

| Omulmister410fete a răspuns:

Vreau poza sa vad dovada dar eu spun ca este perfect! Intra și iese exact cum trebuie! Trimite poza pe ovidiubarba@yahoo.com

| Robert265 a răspuns (pentru Omulmister410fete):

Exagerezi

| marcelutbaiatdestept a răspuns (pentru Robert265):

Cu ce exagerez?

| Robert265 a răspuns (pentru marcelutbaiatdestept):

Pai cum sa ceri poza băiatului ce ești doctor ai cunoștințe pentru așa ceva? Daca vrei sa îl ajuți trimițând la doctor nu ceri poza că nu ai cu ce sa îl ajuti

| gentlehit a răspuns:

Nu te am luat ez game