| Fotbalistul123 a întrebat:

Am 19 ani si cred ca am fimoza. Stiu ca s-a mai postat de nenumarate ori pe aceasta tema, dar nu am gasit niciun raspuns ajutator...
Problema sta in felul urmator : cand nu e in stare de erectie, pot sa decalotez complet, fără nicio problema sau durere. Cand e in stare de erectie insa, se decaloteaza foarte putin( nici macar jumatate). Ce pot face?
Tin sa mentionez ca ma masturbez, urinez etc fara probleme. Problema e doar ca nu se decaloteaza aproape deloc cand e in erectie.
De asemenea, daca nu e evident, mentionez ca sunt virgin...
Dau funda celui mai folositor raspuns!
Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Cand vrei sa aflii ceva despre un subiect, pui o intrebare unei persoane care stapaneste acel subiect si eventual, poate sa o demonstreze.
Asa ca, e cel mai bine sa mergi la un doctor urolog.
Daca toate problemele ce tin de organul genital s-ar putea trata singure, acasa ..probabil nu ar mai exista doctori de genul.
Deci, sa mergi la doctor e cea mai buna varianta.

| Fotbalistul123 explică (pentru PersonajFictiv):

Atunci de ce mai exista acest site?
Hai sa nu mai punem aici intrebari despre sanatate, aparatura electrocasnica, probleme emotionale etc si sa mergem direct la specialisti. Am pus intrebarea aici gandindu-ma ca nu e ceva chiar asa de grav si ca cineva poate are sau a avut aceasta problema. Am vrut un sfat ceva...

| Suki08 a răspuns:

Pai daca esti virgin de ce te mai miri?

| Fotbalistul123 explică (pentru Suki08):

Mersi de raspuns! Esti sigur ca asta e motivul?

| Suki08 a răspuns (pentru Fotbalistul123):

Pai eu asa cred, probabil la primul contact sexual nu va mai fi asa, daca nu mai bine consulti un medic