| Swiftz a întrebat:

am 19 ani si sincer si eu stiu ca ma comport ca un copil, adica imi place sa rad, sa fac glume, sa fiu asa cum eram si la 15 ani si mai ales ca nu arat a 19ani, dar problema e alta, plac o fata si mi-a spus ca ma vede ca pe un bun prieten, pentru ca ma comport ca un copil, faza este ca am sarutat-o >: si mi-a picat asa ...in fine, Voi ce sfaturi aveti pentru a evita acel comportament de copil?

Răspuns Câştigător
| amenintareamaimutei a răspuns:

Problema nu este la tine, ci la ea. Sincer mie mi-ar place mai mult un băiat care sa glumească si sa fie mai copilăros. Nu trebuie sa te schimbi pentru ea, inseamna ca nu e ea persoana potrivita. Gaseste pe cineva cu care sa poti dezbate orice subiect si poti sa fi tu însuți fara ca sa iti reproșeze faptul că esti prea copilăros. Totul vine de la sine. Nu aștepta dupa o fata daca ea nu simte nimic pentru tine. Iti urez multa bafta si grija mare la decizia pe care o vei lua.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca te maturizezi mai greu si esti mai copilaros de fel cauta o fata tot asa ca tine, fii cum te simti tu bine si fericit, nu trebuie sa te schimbi pentru nimeniwinking

| Swiftz explică (pentru alina2k18):

Mersi frumos de sfat