| nicuc998 a întrebat:

am 20 de ani si am si eu o problema. Intr-un cadru mai restrans unde eram vreo 15 persoane mi-a atras atentia o fata dar pentru ca atunci eram mai diferit nu am avut curajul sa ma bag in seama, ei bine de atunci m-am schimbat am citit mai multe chestii si pot spune ca am alta incredere in mine si totodata pot spune ca arat si mai bine si ma simt altfel. Ma gandeam la inceput ca va trece senzatia asta, dar totul s-a intamplat acum vreo 5 luni si inca nu imi pot lua gandul de la ea. Ce sa fac? Ar fi o metoda pe Facebook dar ea necunoscandu-ma si pentru ca nu am vorbit vreodata probabil ma va considera un ciudat.

1 răspuns:
| Thorsen a răspuns:

Încearcă să vorbești cu ea normal și să te gândești că vorbești cu un amic/ă și să fi cat mai natural și să nu te dai la ea din prima.
Mai întâi să va cunoașteți apoi dacă observi că ai reușit să o cunoști încerci subtil dar după o săptămână sau două săptămâni cam așa.