| emtee a întrebat:

am 22-23 de ani si sunt intr-o relatie de 3 ani. Doresc de foarte mult timp sa indeplinesc un fetish: sa incerc un cosplay (costumare) in care sunt Shrek... ma ingrijorez ca e prea tarziu sa incercam ceva nou... cum fac?
Rog seriozitate!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cosplay. Costumul lui Adam.

| mihai69 a răspuns:

Cum faci. ce anume? cum o convingi pe ea, sau cum îți pui costumul?

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Wtf? cum adica prea tarziu? da tu cum faci? bagi toate fanteziile la inceput ca dupa sa nu mai aveti ce sa faceti si sa te plangi ca e plictiseala in relatie?

| mgtow a răspuns:

Mai bine un costum de latex sau lycra nu strica