| anonim_4396 a întrebat:

Am 22 de ani si am o dilema,este o fata de varsta mea de care mie imi place foarte mult,ma simt foarte bine in preajma ei,in ultimele zile adorm cu gandul la ea,ma trezesc cu gandul la ea,mai mereu sunt cu gandul la ea. Cred ca as sta imbratisat cu ea o noapte intreaga,a trecut ceva vreme si cu toate ca e frumoasa nu am ganduri sexuale cu ea,am avut dar foarte putine, mie imi place de ea si gata.
Intrebarea este, la ce se incadreaza chestiile astea, sunt indragostit? Doar imi place de ea sau altceva?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti

| darrio2007 a răspuns:

Esti indragostit, asta e clar. Tu ai sta imbratisat cu ea o noapte intreaga dar crezi ca ea ar sta, fara sa-i faci nimic?

| Violleta2022 a răspuns:

Incapabil sa-ti faci o iubita, la 22 de ani?
Jenant asa-i? Mai ales cand te dai cocos pe alt topic, iar tu in realitate, nu esti decat un biet labar.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E indragosteala.

| Andreeush a răspuns:

Îți place de ea din câte ai zis.

| ancaval a răspuns:

Da, ești îndrăgostit de ea. Ce mai aștepți? Să îi pună altul piedică?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, esti indragostit.

| Ara997 a răspuns:

Caut o, scrie-i, du-te la ea, vorbeste -i, nu e nici-o rusine! Nu pierde momentul, ocazia.

| Paul754880338 a răspuns:

Este frumos ce ti se intampla! Lasa intrebarile si traieste frumos aceste momente frumoase alaturi de ea!