| dramazaptoorg a întrebat:

am 55 de ani sunt operata,, de hernie ombilicala,, si acum am prapuru rupt in 3 locuri am o durere in partea dreapta deasupra buricului si imi curge un lichid galben din buric? CE CREDETI CA AR TREBUI SA FAC. Multumesc anticipat Ma voi duce si la doctor dar vreau sa aud si parearea oamenilor

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie care se numeste omfalita (infectia buricului). Trebuie neaparat sa te vada un chirurg.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca o vizita la medic te va lamuri mai bine

| Woodenpints91 a răspuns:

1. Ai greşit categoria.
2. M-ai făcut să-mi imaginez toată scena. Ai fi bună pentru cele care vor să ţină cură de slăbire.

| MrAlex a răspuns:

Sa iti anunti familia ce ai patit si la doctor urgent...

| Andrei233 a răspuns:

Mergeti la doctor.

| FleeKy a răspuns:

Tanti, Ati Gresit Categoria!