| Danieldanydan a întrebat:

cine mai are o viata plictisitoare fara prea multi prieteni, fara iubit sau iubita mai mult sta prin casa ca nu prea are cu cine sa mai iasa pe afara ca toti si-au gasit pe altcineva? Mda numai eu sunt singurul...crying odata faceam lupte (k1)era binisoar acum ca nu mai fac ma simt aiurea, singur pfff, mda am 18ani.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca toti si-au gasit pe altcineva?
Deci toți, și doar tu ai rămas singur?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Datorita "vietii" online, tinerii de azi sunt tot mai singuri si mai straini unii fata de altii. Este important sa ai un prieten, o prietena.

| Eugen80 a răspuns:

Poate ca toti au trecut prin starea ta, dar am mers mai departe si viata s-a schimbat incet, incet. Maturizarea, responsabilitatile si grijile te fac sa nu te plictisesti si sa ai mereu ceva de facut.

| uchihasasuke09 a răspuns:

Si eu sunt tot la fel.Stau pe pc si ascult muzica sau citesc despre diferite lucruri dar tot trist ma simt.

| Welterweight a răspuns:

Relațiil sunt iluzii. Toți suntem singuri pe lume

| RoseWerthner a răspuns:

Nu esti singurul. :-) / \ :-)

| Danieldanydan explică (pentru RoseWerthner):

laughingda Facebook pe privat facem caterinca alea alea mai ne plange de mila laughing)