| ciprian2015 a întrebat:

am cunoscut o fata pe facebook care ami place mie mult am vorbit cu ia pe fb pare totul ok sa ai propun sa ne intalnim? sau sa mai astept dau funda la cel mai bun raspuns happy

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Plictisitor mai bine iai arata madularul la web

| LoveSleep a răspuns:

O poți invita la un suc sau la o plimbare, dar numai după ce înveți să scrii.

Răspuns utilizator avertizat
| Lavii007 a răspuns:

Daca iti place de ea si crezi ca simte la fel de ce nu. Bafta

| Trandafirii a răspuns:

Buna, daca voi sunteti din acelasi oras vafi mai simplu sa va intalniti cumva, dar depinde si cum ai cunoscut-o, si conteaza si de cat timp va cunoasteti, daca e de cateva luni e ok, propune-i fara sa fii timid, fii curajos, si sper ca aveti amandoi aproximativ 18 ani, dar daca totul e bine intre voi eu zic ca e ok, dar sa stie si parintii vostri, altel iese discutii, dar in locul tau as mai astepta, bafta! happy

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Fa ce iti spune inima! succes