| ANDREADANIELAANDRE a întrebat:

am si eu o problema deci am cunoscut un baiat si am tot vorbit pe facebook fuarte mult timp si el acum vrea sa ne intalnim si sa avem ceva si si eu vreau pentru ca este un baiat fuarte frumos la o gramada de fete le place de el si acum eu nu stiu ce sa fac pentru ca el are multa experienta dar eu nu prea multa, cred ca nu stiu sa sarut bine si nu vreua sa rada de mine sau sa nu imi mai vorebeasca sau ceva de genul asta, eu m-am sarutat de putine ori de vreo 5 cred si nu am experienta, imi puteti zice ce ar trebui sa fac cum sa sarut, si va rog nu imi ziceti sa ma las dusa de val pentru ca cred ca nu functioneaza SI FARA MISTI PENTU CA TOTI CRED CA ATI TRECUT PRIN ASA CEVA. scuze de categorie ar trenui sa mearga la adolescenti cred dar am nevoie de raspuns rapid pentru ca ma intalnesc cu el maine

Răspuns Câştigător
| Binevoitor a răspuns:

Salut Daniela

Sunt baiat. Te rog relaxeaza-te, e totul in regula. Pentru mine daca imi place de o fata, nu ma intereseaza ca nu stie sa sarute. Atata timp cat ma atrage e totul ok. In plus imi place foarte mult sa o invat cum sa sarute. Deci te rog sa te relaxezi si sa stai linistita. Pentru ca daca esti langa el si esti streata pe ceva anume se va vedea in exterior, el va simti ca e ceva neinregula cu tine. Daca vrea sa va vedeti inseamna ca te place, du-te la intalnire traieste in prezent nu te gandi ce va fi, nu iti face scenarii cu mintea. Pentru el nu conteaza daca tu sti sa saruti sau nu, pentru el conteaza sa fie langa tine, sa iti simta parfumul sa iti vada ochii etc... Asta nu e motiv de stres. Saruta cu gurita nu foarte larg deschisa incet si cu ochi inchisi. Folosete-ti buzele cat sa i le atingi pe ale lui, nu deasupra buzelor lui nici dedesubt, si lasa-te dusa de el in sarut.
Iti doresc multa bafta maine si astept un mesaj pe privat sa imi spui cum a fost happy.

4 răspunsuri:
| ruxandra1 a răspuns:

Buna Daniela! Nu spun ca altii sa te lasi dusa de val, sa exersezi sarutandu-te cu un borcanwinking bagi limba in borcan, inchizi ochii si iti imaginezi ca e alesul taurolling on the floorrolling on the floorO zi frumoasa!

| MaximAmSpus a răspuns:

Daca de scris nu stii sa scrii.nu ma gandesc cum saruti.

| AweSomee a răspuns:

Sunt de acord cu Binevoitor. daca ii place de tine fi sigur ca va fi de acord sa te invete absolut orice lucru! numai ca trebuie sa il ajuti si tu. sa fii de acord cu el.

| gabrielagabi a răspuns:

Buna Daniela! Ma numesc Gabriela si am 11 ani si jum sunt in clasa a5a si mie imi place de un baiat din scoala dar el este in clasa a7a si nu prea cred ca el ma place imi poti da o idee cum sa-l fac sa ma placa fara sa afle toata scoala?
te rog foarte mult sa-mi dai un raspuns concret!kiss