| joker721 a întrebat:

Salut TPU, am facut dragoste protejata cu o fata, dar acesteia ii este frica de sarcina, desi eu am folosit inclusiv metoda retragerii, avand si protectia necesara, adica prezervativul. Pareri? Ar putea ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Dă-i una după ceafă să se trezească.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa rămână gravida.

| Robert2526 a răspuns:

Nu, e imposibil sa ramana insarcinata

| Madaxo97 a răspuns:

Spune-i sa nu mai fie paranoică degeaba ca nu are cum sa rămână însărcinată dacă ai avut prezervativ pus si ai folosit si metoda retragerii, imposibil sa rămână.

| AnonimSoul a răspuns:

E bine sa fiti precauti si sa vorbiti despre astfel de lucruri deschis. pentru o mai multa siguranta puteti folosi si metoda calendaristica. inaine de menstruatie cu ca. 5 zile si dupa menstruatie ca. 5 zile. 100% sigur nu este niciodata.