| Szmigal32 a întrebat:

Salut TPU, am făcut operația de circumcizie iar dupa vindecarea completă in erecție simt ca pielea e putin cam scurtă, adica e mai multă presiune pe ea e preîntinsă, îmi puteți recomanda o crema sau ceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Corect si normal, ca doar s-a taiat excesul de piele si acum sta perfect intinsa pe penisul erect.
Nu ai nevoie de nici o crema, doar sa-l speli zilnic cu apa calda si sapun, iar la sex se lubrefiaza singur, cand tu ai graija sa-i faci preludiu fetei, ea se excita si se umezeste, deci de creme nu ai nevoie deloc.

| Szmigal32 explică (pentru Violleta2022):

Problema este ca e putin deranjat pielea e foarte strâmtă si întinsă ai impresia că explodează si doar in aceleaș timp

| Violleta2022 a răspuns (pentru Szmigal32):

Asa este normal.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ții la sănătatea ta, ascultă-ți medicul nu cizmarii cu aere de spcialiști ce-or să sară-n sus cu tot felul de "recomandări"

Dar de fapt îmi pare că tu vrei astfel de intervenții...