| tecsacristi a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema sau ceva pentru a grabi vindecarea unei cicatrici la genunchi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cicatricea unsa cu unt sau smantana de vaca + multa plaja la soare (pe intervale scurte, de maxim un sfert de ora, dimineata).

| emy a răspuns:

Buna ziua, draga! happy Eu iti recomand crema de galbenele, e un foarte bun cicatrizant. Multa sanatate iti doresc si o dupa-amiaza frumoasa! Te pup! kiss Pa, pa!

| tecsacristi explică (pentru emy):

Poate nu a ti inteles, eu vreau doar sa se albească acea zona