| Andreiiiiiiiiiiiiiii11226353 a întrebat:

Am făcut sex anal neprotejat cu prietena mea, aceasta fiind virgină, după care am ejaculat in anusul acesteia. La 20 de minute după actul sexual aceasta s-a șters cu un șervețel umed in zona aceea. Este posibil sa fi rămas însărcinată?
De asemenea menționez că luna trecuta i-a venit ciclul pe 11 iar în luna aceasta încă nu i-a venit. Este un motiv întemeiat sa cred că este însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Raspunsul CORECT la prima intrebare este un NU categoric.
In proportie de peste 99, 999% este IMPOSIBIL ca o femeie sa poata sa ramana insarcinata in urma unui act sexul anal.
2.) Raspunsul CORECT si la 2-a intrebare este tot un NU categoric.
Menstruatia NU a pornit la data preconizata fiindca cel mai probabil ciclul menstyrual NU este de tipul FOARTE REGULAT.
Sanatate!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ai vrea, mă, să nască, un rahat cu ochi? Băi, dar esti chiar penibil. Cu atata informare pe internet si tu poti gandi asa ceva?
Of, Doamne, mai sunt multi tembeli pe lumea asta?

| Andreiiiiiiiiiiiiiii11226353 explică (pentru darrio2007):

Prietene am citit pe internet tot felul de chestii că se poate scurge sperma in vagin și voiam să știu cam care e posibilitatea.
Daca nu poți da un răspuns stai in banca ta.
Mulțumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreiiiiiiiiiiiiiii11226353):

Ai citit pe drk, „prietene"! Crezi ca pi.da este ca pâlnia? Macar ai pus-o sa facă treaba mare inainte?

| Violleta2022 a răspuns:

1. Nu se poate ramane insarcianat din sex oral sau anal.
2. din pacate, fata nu mai poate fii considerata "virgina", cand a intertinut relatii sexuale chiar si anale, avand deja anusul dezvirginat.
Asta se poate vedea si constata, la orice control ginecologic!

| Sofer a răspuns:

Nu a ramas.

| SG1995 a răspuns:

Unu la mână scoateți din cap că mai ești virgină, dacă ai himenul intact nu te faci și virgină, doi la mână, nu e imposibil să fii gravidă de la sexul anal, trei la mână ai mai mult de 12 ani, că e grav, de fapt oricum e grav dacă 12 ani ți-o tragi, iar dacă ai mai mult de 12-14 ani și nu știi cum funcționează sistemul reproducător iar e grav.

| Goete a răspuns:

happy Ce intrebare amuzanta