| Anna123123 a întrebat:

Buna. Sunt foarte stresată, acum 2 săptămâni am fost la iubitul meu și după ce a ejaculat și s-a șters cu șervețel umed, a mers și a dat doar un jet de apa pe mâini s-a șters și apoi a venit la mine… care ar fi șansele sa mai fi avut ceva lichid pe deget și sa rămân însărcinată? Țin sa menționez ca in acea dimineața mi-a venit ciclul, eram pe ciclu in acel moment.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa de sarcina!

| Goete a răspuns:

Dupa ce a ejaculat, Unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti ultimii bolnavi cu sexul asta. Munca nu va mai place. Sper sa ramai insarcinata, sa vad CE FACI TU. O portie de ras cu popcornul cand vezi prosti d-astia inconstienti ca tine laughing)