| XLEMON123 a întrebat:

Salut TPU.
Am facut sex protejat cu iubita mea acum 3 saptamani, protejat fiind de 2 ori una dupa alta schimband prezervativul de fiecare si nu am ejaculat in ea..are o zi si nu are durerile specifice ca i-ar veni ciclul. Poate sa fi ramas? Prezervativele au fost verificate, nu erau sparte si nici expirate si nu mi-am dat drumul in ea, iar dupa ce mi-am dat drumul prima data am spalat foarte bine zona si mainile..este vreo sansa sa fi ramas sau doar ii intarzie? Ofer funda

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa accesezi urmatorul link si pe urma sa citesti cu suficienta atentie transmis fiindca este 100% valabil si in cazul tau. Multa sanatate!
https://www.tpu.ro/......a-trecuta/

| Floridori a răspuns:

In conditiile in care contactele sexuale au fost protejate, nu poate fi vorba de sarcina.
Daca iubita ta are un ciclu menstrual regulat, sunt privite ca normalitate mici diferente de +/- 1, 2 sau chiar 3 zile.
Multa sanatate!