| PerfectPINK a întrebat:

am fost acum 2 zile pe la liceu, si o fata de la a 9-a mi-a placut happy mi-a zambit si ea si eu am fost incantat. Chiar imi place de ea, o am la prieteni pe facebook dar nu stiu cum sa incep o conversatie cu ea pentru. a nu parea un disperat. Multumesc.

3 răspunsuri:
| w0nderboy a răspuns:

Prietene. stiu ca e greu, dar fii creativ.
dupa ce-ti zice ce face, incearca sa dezvolti un anumit subiect pe care sa il discutati amandoi, nu doar tu iar ea sa te aprobe gen "happy" "aham" ". ok", nu trebuie sa vorbesti doar tu, de fapt. nici nu trebuie sa-ti faci griji in privinta conversatiei daca exista o oarecare atractie. vine de la sine, sa fie intr-un ceas bun!

| twopeist15 a răspuns:

Incepi in primul rand cu un "buna" si dupa o intrebi ce face si faze de genu...

| PerfectPINK explică (pentru twopeist15):

Asta stiu, dar dupa ce o intreb ce face ce altcev ii mai pot zice...