| sonny254 a întrebat:

am fost ieri la o petrecere si a fost super am dansat am jucat carti eram vreo 4 baieti si vreo 5 fete fetele s au cam imbatat si 2 din ele au inceput sa ma pipaie sa ma mangaie pe burta si eu le mangaiam le popam pana la urma s au dus la somn noi am ramas toata noaptea si am continuat party ul.noi o sa ne vedem luni la cursurile de dans si as vrea sa va intreb ce ar trebuie sa zic sau sa fac eu le plac ele sunt ft dragutze...nu stiu ce o sa zica

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca fetele sau imbatat mare lucru nu isi vor aminti, comporta-te normal

| TheAce a răspuns:

Fii spontan si arata-le ca apreciezi la randul tau spontaneitatea lor. Daca veti fi pe aceeasi lungime de unda sigur o sa fie totul bine. Ai insa grija sa ramana in zona lor de comfort, nu le adu aminte de posibile chestii jenante din seara cu pricina si lasa-le pe ele sa deschida acest subiect.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Vorbeste cu ele ca si pana acum, vezi daca isi schimba comportamentul fata de tine...

| rikkimady16 a răspuns:

Probabil nu o sa isi aminteasca mare lucru din noaptea aia si mai mult ca sigur o sa fie jenate in preajma ta. tu trebuie doar sa le asiguri ca intelegi ca le-am cam luat valul si ca si tu ai patit acelasi lucru.