| UnNumeMișto a întrebat:

Am fost intr-o relatie cu o fata a căror parinti sunt finii părinților mei (părintii mei fiind nași de cununie) iar acum ea este impreuna cu un alt băiat, dar isi doreste sa faca sex cu mine, nu cu ăla. 1) Ce să înțeleg din chestia asta?
2) Să accept propunerea asta?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Unsfatbun a răspuns:

Salut! De la inceput ați știut că relația asta nu are cum să funcționeze și v-ați încăpățânat să demonstrați că de fapt, voi puteți. Practic, fata îți răsplătește momentele frumoase petrecute împreună. "Nu ai cum să o refuzi"!
Nici cu actualul iubit nu o să-i meargă prea bine, deoarece în tine va găsi mereu un refugiu.
Voi știți mai bine ce vă doriți!
Decizia vă aparține!

| DonEduardo a răspuns (pentru Unsfatbun):

De acord cu tine.

| UnNumeMișto explică (pentru Unsfatbun):

Bun răspuns! Mulțu! :*

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu