| Lucius09887 a întrebat:

Te desvirginezi dupa 2 ani de masturbare? In peimul an mi.a curs de vreo 2-3 ori sange din penis dar pe umr nu mi.a mai curs... m.am desvirginat sau cevA? Dau funda

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

laughing) La barbati nu cura sange laughing) numa la femei da nici la ele nu este obligatoriuhappySi nu cred ca prin masturbare te dejvirginezihappy

| Lucius09887 explică (pentru NameHarris):

Pai mi.a curs ceva in genul sangeluitot rosu. Ce era?

| HuShEr a răspuns (pentru Lucius09887):

Mai bine consulti un medic la barbati nu curge deloc sange

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil, depinde cat de tare faci asta rolling on the floor Vezi si tu daca mai ai atisoara aia la fel laughing

| Lucius09887 explică:

Pai mi.a curs ceva in genul samgelui, o chestie rosie sau ceva