| Grigoras_Grigo_1990 a întrebat:

Am Inceput sa ma simt singur...parca viata trece pe langa mine ca un glont...

Nicio Fata Nu ma PLACE.....nu sunt urat, am ochi albastrii si sunt foarte amuzant dar de fiecare data cand intreb o fata daca ma place spune ca are prieten sau nu raspunde...

Vreau sa fie mai interesanta viata

Cum pot face ca o fata sa aiba interes fata de mine?
O intrebare pentru fete, voi de ce sunteti atrase la un baiat?

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ești tu cel din poză? Cred că m-am îndrăgostit de tine.
Dar numele, nu prea e bun. Pe bune, "Grigoraș"? Zici că e "pisoiaș". Și toată lumea știe că fetelor le plac ăștia, bad boys. Nu poți fi bad boy cu numele ăla de fetiță. Spune-le părinților să îl schimbe.

| mentholinks a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai daca il cheama Grigoras ce sa-si puna?

| Grigoras_Grigo_1990 explică (pentru LoveSleep):

Meh poza ii veche,,,,, cam de 6 luni soooo...dar lumea nu imi zice grigoras imi zic grigo sau grig.....stiu tot suna a fata da na big grin

| UnBroken2016 a răspuns:

E foarte trist daca numai fetele le gasesti importante/interesante in viata ta.

Răspuns utilizator avertizat
| nichy2012 a răspuns:

Manuta dreapta smug